O společnosti

HealthyFuture s.r.o. je rozvíjející se firma, jejíž cílem je usnadnit klientům orientaci na trhu fitness a propojit obory, které přispívají k rozvoji či obnově fyzického i duševního zdraví. Její vizí je vytvořit centrum pro zdravý a aktivní život na internetu, a umožnit tak obyvatelům pečovat o své zdraví komplexně na jednom místě. Již nyní mohou klienti vybírat z nabídky mnoha online služeb, služeb osobního trenéra, výživového poradce, maséra nebo psychologa. Poskytované služby vhodně doplňuje eshop, ve kterém najdete jednoduché a efektivní tréninkové pomůcky od českého výrobce, kvalitní doplňky stravy či vlastní řadu sportovního oblečení. Společnost se zavazuje poskytovat služby s maximálním důrazem na kvalitu a svou činnost vnímá jako příležitost podílet se na utváření společenských hodnot.

O nás

Historie firmy

Osobní trenér online
Říjen 2015 – Březen 2016
Spuštění webu Osobní Trenér Online
Osobní trenér online
Březen 2016 – současnost
Rozšíření týmu a služeb

Posiluj Doma

Nápad vytvořit unikátní projekt, který spojí pohyb a zdravý životní styl s výhodami internetu, se zrodil v hlavách dvou kamarádů jednoho listopadového večera roku 2014. Několik dní si s myšlenkou pohrávali, než ji začali realizovat. V první etapě chtěli lidem poskytnout jednoduchý návod na domácí cvičení. Natočili přes tři desítky videí s popisem správné techniky cviků pro celé tělo, připojili obecná doporučení počtu opakování a stručný popis lidského těla. Na základě tohoto obsahu vytvořili jednoduchý web posilujdoma.cz, který mohou lidé využívat zdarma. Nutno podotknout, že do této chvíle ani jeden z nich neměl žádné zkušenosti jak s programováním, tak s vystupováním před kamerou. Nicméně byli rozhodnuti vytvořit vlastními silami originální a osobitý koncept.

Posiluj Doma

Startovač

První polovina roku 2015 byla ve znamení příprav samotného projektu Osobní trenér online. Ač vše vznikalo a dosud vzniká svépomocí, objevovaly se na seznamu položky, které byly nezbytné pro fungování webu, natáčení a chod nově vznikající firmy HealthyFuture s.r.o. Zrodilo se tak rozhodnutí využít crowdfundingové kampaně na Startovač.cz k oslovení široké veřejnosti a získání finančních prostředků nutných k dokončení a vypuštění projektu na světlo světa. Nakonec se podařilo vybrat částku přesahující 60 000,- Kč. Pro všechny podporovatele byly připraveny odměny v různých formách. Díky těmto příspěvkům mohl být v říjnu 2015 OsobniTrenerOnline.cz spuštěn.

Spuštění webu osobnitreneronline.cz

První tréninkové programy se rozběhly. Probíhaly v reálném čase s figuranty, jimiž byli normální lidé se všedními problémy a cíli – snížení váhy a zvýšení kondice. Celý koncept se podařilo nastavit tak, aby byli klienti motivováni tréninkový plán nejen dokončit, ale zejména pokračovat v pohybové aktivitě, ať už s našimi navazujícími programy nebo sami. V současnosti je celý systém tréninku plánován progresivně na roční cyklus. V praxi to znamená, že klient začínající z úrovně úplného začátečníka se během roku může postupně propracovat až do kategorie pokročilý. Benefitem, který mají všichni klienti k dispozici, jsou průběžné konzultace s trenérem. Koncept jde proti modernímu pojmu „Výzva“, pomáhá lidem v těžkých začátcích, nabízí vhodnou alternativu ke cvičení v posilovně a snaží se pěstovat v lidech lásku k pohybu. Zároveň se nevymezuje pouze pro oblast tréninku a prostředí internetu. Rozšiřuje se portfolio nabízených služeb a připravují se pravidelná skupinová cvičení v Praze.

Původní web

Redesign a nové služby

Web získává novou podobu, a to dokonce dvakrát během čtyř měsíců. Zaznamenal velký posun, je přehlednější a intuitivnější. Vybírat můžete ze čtyř oblastí zaměřených na fyzické i duševní zdraví – TRÉNINK, VÝŽIVA, MASÁŽE/FYZIOTERAPIE, PSYCHOLOGIE. Stěžejní službou nadále zůstává online cvičení společně s osobním tréninkem, vhodně je však doplňují ostatní obory, a tím se tento koncept stává opravdu komplexním. Podařilo se nám spustit vlastní eshop, rozběhnout pravidelná cvičení v pražské Stromovce, v rámci kterých podporujeme neziskovou organizaci Černí Koně z. s. a její projekt VÍTR VE VLASECH.

Nový web