Aneta Veitová

výživový poradce

Inklinace k různým výživovým směrům se stává trendem moderní společnosti, ale mnoho lidí si neuvědomuje nutnost kvalitně nahradit chybějící složku nebo nezná způsob vhodného doplnění jídelníčku, rozhodla se svou praxi specializovat zejména na oblast alternativního způsobu stravování. Své dosavadní znalosti v oblasti výživy nadále rozšiřuje v rámci studia na Vysoké škole tělesné výchovy Palestra.

Vyber službu
Aneta Veitová

Specializace

  • Vegetariánská a veganská strava
  • Redukce hmotnosti
  • Sportovní výživa

Vzdělání a kvalifikace

  • Studentka Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra v Praze, obor: Výživové poradenství a sportovní diagnostika
  • Poradce pro výživu – Trenérská škola IKAROS
  • Instruktor fitness – Trenérská škola IKAROS
Online konzultace

Online konzultace

Individuální šedesátiminutová konzultace s výživovou poradkyní Anetou v prostředí naší virtuální pracovny. Nemusíte nikam dojíždět. Stačí Vám pouze připojení k internetu (a webkamera). Určeno pro všechny, jež hledají radu z oblasti zdravého životního stylu, racionální výživy či pomoc při alternativním způsobu stravování (vegetariánství a veganství).

*Pro správnou funkčnost virtuální pracovny je potřeba, aby internetový prohlížeč podporoval FLASH (nefunguje na chytrém telefonu).

Cena: 400Kč/60min

Objednat
Výživový plán

Výživový plán

Jídelníček sestavený na základě 45 minutové online konzultace.

* Před úvodní konzultací je nutné znát svou výšku a aktuální váhu (v ideálním případě absolvovat diagnostiku složení těla).

Po úhradě zakoupené služby Vás kontaktujeme, abychom dohodli termín konzultace, který Vám bude vyhovovat. Konzultace probíhá v prostředí naší virtuální pracovny. K využití služby je nutné připojení k internetu a webkamera. Jídelníček bude zaslán na email uvedený v objednávce.

Cena: 1 200,- Kč

Objednat
Výživový program BASIC

Výživový program BASIC

Program BASIC trvá 6 měsíců a zahrnuje úvodní konzultaci, sestavení výživového plánu, 2x kontrolní konzultaci, 2x úpravu jídelníčku.

* Před úvodní konzultací je nutné znát svou výšku a aktuální váhu (v ideálním případě absolvovat diagnostiku složení těla).

Po úhradě zakoupené služby Vás kontaktujeme, abychom dohodli termín úvodní konzultace, který Vám bude vyhovovat. K využití služby je nutné připojení k internetu a webkamera. Jídelníček bude zaslán na email uvedený v objednávce. V ceně služby jsou dvě kontrolní konzultace, kdy společně s naším poradcem zhodnotíte dosavadní výsledky a průběh programu, popřípadě upravíte výživový plán. Všechny konzultace probíhájí v prostředí naší virtuální pracovny. K využití služby je nutné připojení k internetu a webkamera.

Cena: 2 400,- Kč

Objednat
Členství PLUS

Členství PLUS

Balíček obsahuje:

  • Výživový program BASIC (úvodní konzultace, sestavení výživového plánu, 2x konzultace, 2x úprava jídelníčku).
  • 16 týdenní tréninkový program na doma (3 tréninková videa týdně, po absolvování programu přístup ke všem videím, bonusová videa, týdenní konzultace pro členy, podpora trenéra).
  • dárek

Půlroční výživový program včetně tréninkového programu . Po zakoupení členství, registraci a vytvoření profilu na WWW.OSOBNITRENERONLINE.CZ- zde spravujete a sledujete svůj rozvoj - získáte přístup do uzavřené tréninkové skupiny. Tento program je rozdělen do dvou osmitýdenních bloků. Čekají Vás tréninky v pravidelném intervalu pondělí, středa, pátek. Na konci každého týdne je pro naše členy připraven interaktivní webinář, ve kterém trenér odpovídá na dotazy týkající se tréninku, výživy, apod. Zkrátka živě konzultujete vše, co Vás zajímá. Trenérovu přímou podporu však můžete využívat denně a komunikovat s ním prostřednictvím emailu. Další z funkcí, kterou můžete využít, je speciálně vytvořený chat, určený pouze členy programu. Je to místo, kde se s ostatními podporujete, vzájemně motivujete, předáváte si zážitky, "nadáváte" na trenéra a vzájemně se seznamujete.

Cena: 3 500,- Kč

Objednat